Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P Smart (2019) w ofercie Plusha za 1 zł

Huawei P Smart abonament

Tegoroczny Huawei P Smart oferowany jest w abonamencie Plusha. Smartfon dostępny jest w bardzo niskiej opłacie zarówno startowej, jak i miesięcznej. Umowa na bardzo atrakcyjnych warunkach zawierana jest na 24 miesiące.

Huawei P Smart za 1 zł

Na początku Plush życzy sobie za smartfona Huawei P Smart (2019) tylko symboliczną złotówkę. Podobnie jak macierzysta sieć Plus GSM, również jego submarka pobiera dodatkową ratę za telefon. Wynosi ona miesięcznie 42 zł. Sam abonament kosztuje z kolei 25 zł.

Plush zapewnia w ramach dwuletniej umowy m.in. nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, 15 GB standardowego pakietu danych i darmowe aplikacje internetowe. Za to wszystko zapłacimy łącznie 67 zł miesięcznie, a przez cały kontrakt nieco ponad 1600 zł.

Huawei P Smart z pamięcią 3/64 GB dostępny jest w kolorze niebieskim oraz czarnym.

Zobacz również: oferty abonamentu z Huawei P Smart (2019).

Źródło: Plush.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: