Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 nowe Samsungi Galaxy ofercie w Plusha

avatar
Plush z telefonem

Plush wzbogacił swoją ofertę o 3 nowe smartfony Samsunga. Mowa o tegorocznych modelach ze średniej półki cenowej – Galaxy J6, Galaxy A6 oraz Galaxy A6+. To świetna informacja dla zwolenników umów z telefonem i fanów Plusha. Operator oferuje bardzo dobre warunki umowy abonamentu, lecz notorycznie cierpi na niewielką liczbę oferowanych smartfonów. Cieszy więc każda nowość w jego ofercie.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

3 nowe telefony w Plushu

Koreańskie smartfony dostępne są oczywiście w pakiecie Plush ABO 15 GB. W przeciwieństwie do większości innych telefonów u tego operatora, tym razem Samsungi nie będą dostępne za 1 zł na start, za to dodatkowa rata za sprzęt będzie znacząco zminimalizowana.

Oto dostępne oferty z Samsungiem Galaxy J6, Galaxy A6 oraz Galaxy A6+:

Do abonamentu Plusha 25 zł naliczana jest dodatkowa rata. W przypadku modelu A6+ jest to tylko dodatkowe 4 zł miesięcznie. Powyższe modele były już dostępne od dłuższego czasu w macierzystym Plusie. Czekamy na wprowadzenie kolejnych modeli, również z różnych półek cenowych.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.