Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wodoodporny zegarek z GPS dla dziecka w Plusie

Zegarek GPS dla dzieci

W ofercie Plusa jest już dostępny zegarek lokalizacyjny dla najmłodszych. Może on z powodzeniem zastąpić klasyczny telefon komórkowy, a dzięki usłudze „Gdzie Jest Bliski” rodzice dziecka mogą w każdej chwili sprawdzić jego lokalizację. Solidnie zbudowany zegarek wyposażony jest w przycisk SOS i jest idealny do zabawy na świeżym powietrzu – czy to na wakacje, czy ferie zimowe.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Zegarek GPS za 1 zł

Zegarek z lokalizatorem GPS jest odporny na wodę i pył, można więc z niego swobodnie korzystać podczas zabawy – gry w piłkę, jazdy na rowerze czy na nartach. Posiada on własną kartę SIM i pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i przychodzących i alarmowanie przyciskiem SOS rodzica o zagrożeniu (poprzez SMS/mail/aplikację). Dodatkowo, dzięki aktywnej usłudze „Gdzie Jest Bliski”, umożliwia jego lokalizowanie.

Zegarek otrzymamy w abonamencie Plusa już za symboliczną złotówkę. Poniżej prezentujemy przykładowy plan taryfowy z zegarkiem za 1 zł (łączna opłata miesięczna z ratą za sprzęt wynosi 56,99 zł):

Oto niektóre funkcje zegarka GPS dla najmłodszych:

  • możliwość wybierania i odbierania połączeń za pomocą jednego przycisku
  • blokowanie połączeń o określonych godzinach (np. podczas lekcji)
  • książka telefoniczna do 10 numerów
  • lokalizowanie dziecka w oparciu o stacje GSM, GPS i Wi-Fi
  • opcja nasłuchu otoczenia dziecka
  • sprawdzanie historii lokalizacji dziecka

Zobacz również: telefony i oferty GSM dla dzieci.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: