Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Redmi 5 Plus w… Plusie

Plus Logo

W ofercie Plusa zadebiutował Xiaomi Redmi 5 Plus. Nowość chińskiego producenta z IV kwartału 2017 roku dostępna jest w abonamencie zielonego operatora. Sprawdźmy, jaka jest cena modelu Redmi 5 Plus i na jakich warunkach jest oferowany.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Xiaomi Redmi 5 Plus od 1 zł

Pierwszy raz o Xiaomi Redmi 5 Plus pisaliśmy 8 grudnia, kiedy został (wraz z modelem Redmi 5) oficjalnie zaprezentowany. Jest to wąskoramkowiec o modnych ostatnio proporcjach ekranu 18:9 i – w zależności od wariantu – pamięci 3/32 lub 4/64 GB. Egzemplarze dostępne w abonamencie Plusa mają 4 GB RAM i 64 GB pamięci na dane (więcej o specyfikacji technicznej Redmi 5 Plus tutaj).

Przykładowa oferta operatora z Redmi 5 Plus za 1 zł:

Smartfon dostępny jest już od symbolicznej złotówki. Abonament trwa standardowo 24 miesiące, a raty za sprzęt 24 lub 36, w zależności od wybranej opcji. Skupmy się na pierwszym wariancie (wychodzi taniej w skali trwania umowy). Oto koszty na start, miesięczne (abonament + rata) oraz w przeciągu 24 miesięcy w zależności od wybranego pakietu:

  • Plus.40 – 299 zł na start, 63 zł miesięcznie, 1811 zł przez 2 lata
  • Plus.50 – 1 zł na start, 86 zł miesięcznie, 2065 zł przez 2 lata
  • Plus.60 – 1 zł na start, 96 zł miesięcznie, 2305 zł przez 2 lata

Powyższe abonamenty za 30, 40 i 50 zł (bez raty za telefon) zapewniają odpowiednio 2, 4 i niekończony (transfer zwalnia po 12 GB) Internet. Ponadto przez pierwsze 3 miesiące umowy można liczyć na ekstra paczkę danych.

Xiaomi Redmi 5 Plus dostępny jest u zielonego operatora w kolorze złotym, czarnym i niebieskim.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: