Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus Światłowód dociera do 13 mln klientów

Plus Internet światłowodowy

Plus Światłowód dociera do 13 mln klientów. Zielony operator chwali się tym osiągnięciem w swojej najnowszej informacji prasowej.

  • światłowód Plusa obejmuje już 13 mln klientów
  • taką informacją dzieli się operator Plus
  • co jeszcze wiadomo na temat jego światłowodu?

Plus Światłowód

Po dołączeniu infrastruktury Światłowód Inwestycje oferta Plus Światłowód jest dostępna dla ponad miliona nowych punktów adresowych. Łącznie Plus Światłowód dociera już do około 5,4 miliona domów i mieszkań, czyli niemalże 13 milionów osób w Polsce we wszystkich województwach. Dzięki współpracy ze Światłowód Inwestycje nowe lokalizacje z dostępem do oferty światłowodowej Plusa pojawiły się m. in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, ale także w wielu mniejszych miastach i miejscowościach takich jak Nowy Targ, Skierniewice czy Lubin.

 

Oferta Plus Światłowód (infrastruktura Światłowód Inwestycje/POPC) już od 45 zł/mies.:

 

Użytkownicy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty internetu stacjonarnego Plusa mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów i uzyskać nawet 40 zł zniżki miesięcznie. Oferta Plus Światłowód S (do 300 Mb/s) z umową na 12 miesięcy na łączach Światłowód Inwestycje jest dostępna już za 45 zł/mies. przy dokupieniu lub przedłużeniu oferty telewizyjnej Polsat Box za min. 30 zł/mies. lub abonamentu głosowego Plus za min. 59 zł/mies. Dla klientów, którzy nie spełniają powyższych warunków, miesięczna opłata za łącze światłowodowe do 300 Mb/s wynosi 75 zł.

 

Oferta Plus Światłowód (infrastruktura Netii) już od 19 zł/mies.:

 

W przypadku klientów Plusa i Polsat Box, którzy wybiorą ofertę Plus Światłowód korzystając z infrastruktury sieciowej Netii, miesięczny koszt dostępu do internetu stacjonarnego z łączem o prędkości do 300 Mb/s (Plus Światłowód S) wyniesie jedynie 19 zł/mies. Opłata w tej wysokości jest dostępna dla klientów, którzy jednocześnie dokupią bądź przedłużą umowę telewizyjną Polsat Box za min. 30 zł/mies. albo głosową Plusa za min. 59 zł/mies. Dla osób, które nie skorzystają z tej promocji, miesięczny koszt Plus Światłowód S wyniesie 49 zł/mies.

 

Dla wszystkich powyższych abonamentów dopłata do oferty Plus Światłowód M (do 600 Mb/s) wynosi 10 zł/mies., a do Plus Światłowód L (do 1 Gb/s) – 20 zł/mies. Wybierając usługę internetu światłowodowego od Plusa, w cenie abonamentu, klienci otrzymują router stacjonarny oraz kartę SIM z pakietem 5 GB do wykorzystania na telefonie lub tablecie. Jednorazowa opłata aktywacyjna w przypadku mieszkań wynosi 79 zł, a w zabudowie jednorodzinnej 259 zł.

 

Użytkownicy, którzy skorzystają z oferty Plus Światłowód mogą skorzystać z dostępu do Disney+ w prezencie na rok. Po upływie 12 miesięcy opłata miesięczna za dostęp do platformy wynosi 28,99 zł.

Zobacz również: Motorola Edge 40 w Plusie na raty 0%

Źródło: Plus informacja prasowa.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów