Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Plus

Plus 5G zasięg 2021

Plus

Plus oferuje Internet mobilny w kilku wariantach. Do wyboru masz pakiety na abonament, na kartę (a więc bez umowy), a także domowy z mniej mobilnym routerem. Masz też możliwość zamówienia nie tylko samej karty SIM, ale i całego zestawu z odpowiednim urządzeniem.

Routery w Plush

Plus oferuje 4 różne pakiety abonamentu z routerami, modemami, a nawet tabletami czy laptopami! Opłata startowa zwykle wynosi 1 zł, choć w przypadku komputerów może sięgać kilkuset złotych.

Wybrany sprzęt spłacasz w osobnych ratach, które są sumowane na jednym rachunku z opłatą za Internet mobilny. O ile umowa na usługi trwa 24 miesiące, to możesz sam zdecydować, czy wolisz spłacać sprzęt w 24, 36 czy 48 ratach.

Aktywacja i instalacja

Plus nie pobiera opłaty instalacyjnej, a aktywacja wynosi jednorazowo tylko 9 zł. Dostawa kurierem jest oczywiście darmowa. Operator umożliwia też darmowe testowanie swojego bezprzewodowego łącza internetowego przez okres 15 dni – w razie czego do tego terminu możesz rozwiązać umowę bez podania przyczyny.

Szybkości łącza w Plus

Plus oferuje nie tylko „zwykłe” LTE, ale i 4G/LTE Advanced, a nawet 5G! To właśnie ten operator jest liderem sieci 5G w Polsce.

Plus zasięg

Jeżeli celujesz w technologię najnowszej generacji, to wybierz jeden z czterech pakietów Internetu mobilnego na abonament. Nieważne, czy będzie to oferta z samą kartą SIM czy urządzeniem – Plus zapewnia dostęp do 5G w cenie abonamentu przez całą umowę. Oczywiście na tych terenach, gdzie dochodzi zasięg 5G Plusa.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego w Plusie kosztują (bez osobnych rat za opcjonalny sprzęt w abonamencie) od 30 do 70 zł na 30 dni i dostaniesz w nich standardowo 30-100 GB. W promocji możesz mieć dwukrotnie więcej!

Internet na kartę ważny przez ten sam okres czasu kosztuje 25-30 zł, ale dostaniesz w nim tylko 10 lub 15 GB LTE. Zestaw Internetu Domowego (ze sprzętem) kosztuje 1 zł na start i 80 zł miesięcznie.

Przykładowy Internet mobilny w Plusie na abonament:

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów