Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 7X zadebiutował w Plusie. Ten wąskoramkowy model pojawił się na niektórych rynkach już w pierwszej połowie października, o czym pisaliśmy tutaj, ale europejska premiera miała miejsce dopiero kilka dni temu. Zielony operator oferuje następce zeszłorocznego Honora 6X w swoim abonamencie. Na jakich warunkach dostaniemy atrakcyjnego średniopółkowca rodem z Chin?

Porównaj oferty na abonament

Honor 7X za 1 zł w Plusie

Plus standardowo rozróżnia oferty dla nowych i stałych, lojalnych klientów. W przypadku tych pierwszych zachęca rabatem za przeniesienie dotychczasowego numeru. Zaleta takiego rozwiązania to o 10 zł tańszy abonament przez całą umowę.

Opłata startowa za Honora 7X zaczyna się już od symbolicznej złotówki. Do poniższych abonamentów należy doliczyć ratę za sprzęt (39 zł przez 36 miesięcy).

Honor 7X za 1 zł z nowym numerem:

Honor 7X za 1 zł z przeniesieniem numeru:

Sumując miesięczny abonament i ratę otrzymamy kwotę liczącą odpowiednio 98,99 i 88,99 zł. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z abonamentem elastycznym zawieranym na 2 lata. Oznacza to, że w drugim roku trwania umowy będzie on wynosił dwukrotnie więcej, tj. 119,98 i 99,98 zł miesięcznie (bez raty 39 zł). Możemy oczywiście zachować pierwotną wielkość abonamentu wydłużając umowę z 2 do 3 lat (tyle zresztą spłacamy smartfona w ratach).

Dla stałych klientów opłata startowa za Honora w tej samej elastycznej taryfie z 14 GB jest zniesiona i wynosi 0 zł. Aby poznać ostateczne warunki umowy przedłużeniowej, należy podać na stronie internetowej Plusa swój numer telefonu.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów