Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Nowy Play360 MAX

Play uruchomił nową usługę Play360 MAX. W przeciwieństwie do standardowego pakietu operatora, jest to znacznie bardziej rozbudowana usługa serwisowa telefonu komórkowego. Najchętniej skorzystają z niej te osoby, których smartfony często ulegają różnym uszkodzeniom. Co dokładnie oferuje?

Lepszy Play360

Play360 MAX obejmuje naprawę nie tylko wyświetlacza z obudową, przyciskami i aparatem fotograficznym – jak to ma miejsce w zwykłym Play360 – lecz także pozostałych podzespołów. Należą do nich głośnik, bateria, gniazdo ładowania i gniazdo karty SIM. Poza tym naprawa należy się również po zalaniu/zatopieniu smartfona.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Klientowi Play360 MAX przysługuje również telefon zastępczy na czas naprawy za 0 zł (w Play360 koszt wynosi 55 zł). Będzie to model z tym samym systemem operacyjnym. W nowej wersji MAX podwyższono również roczny limit kosztów do 2400 zł. Jest on wyższy również w standardowej odsłonie Play360 dostępnej od maja 2018 – wynosi już nie 800, lecz 1000 zł.

ochrona Play360

Ile kosztuje Play360 MAX?

Usługę Play360 MAX można zamówić na 2 sposoby w ramach umowy terminowej i bezterminowej. Pierwsza trwa równe 2 lata i kosztuje 30 zł miesięcznie. Opłata za drugą wynosi 60 zł każdego miesiąca.

Źródło: Play.


{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o