Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rewelacyjna opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 jest od niedawna oferowana na play.pl. Dostaniemy ją nie tylko w wolnej sprzedaży (bez umowy), ale również w ofercie na abonament. Oto jej ceny.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Recenzja Xiaomi Mi Band 4 ->

Xiaomi Mi Band 4 kosztuje standardowo 149 zł, ale do 19 listopada zapłacimy za nią w Play tylko 99 zł! Więcej szczegółów na temat promocji napisaliśmy tutaj.

Dla zwolenników abonamentu Play przygotował pakiet Solo S za 45 zł. W takiej konfiguracji opaska chińskiego producenta kosztuje tylko 1 zł na start:

Nowa generacja opaski fit od Xiaomi zyskała wiele walorów i funkcji względem poprzedniczki. Monochromatyczny panel dotykowy znany z „trójki” został zastąpiony kolorowym ekranem AMOLED o wysokiej rozdzielczości 120 na 240 pikseli, który sprawdzi się znacznie lepiej zwłaszcza na pełnym słońcu - wyświetlacz Mi Band 4 jest znacznie czytelniejszy i o wiele ładniejszy.


>>> Promocja Xiaomi Mi Band 4 w Play <<<


Opaska Xiaomi Mi Band 4 jest wodoszczelna do 50 metrów, można więc korzystać z niej np. na basenie. Poprawiono również (i tak już dobrą) baterię, która wytrzymuje teraz nie około 14 dni, lecz nawet do 20 dni na jednym ładowaniu!

Inteligentny gadżet Xiaomi umożliwia m.in.:

  • mierzenie kroków
  • mierzenie spalonych kalorii
  • mierzenie pokonanego dystansu
  • zmierzenie tętna (również z alarmem jego wysokiego stanu)
  • odbierać powiadomienia z aplikacji o połączeniach i wiadomościach
  • monitorowanie snu
  • informowanie o zbyt długim pozostawianiu w bezruchu

Xiaomi Mi Band 4 dostępny jest w Play w kolorze czarnym.

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów