Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świetne wyniki Grupy Play w 2022 roku!

Play wyniki finansowe 2022 raport

Operator P4 ogłasza świetne wyniki Grupy Play w 2022 roku. To fantastyczny prezent urodzinowy dla sieci Play, która wczoraj obchodziła swoje 16 urodziny! Operator przedstawił wyniki za zeszły rok na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl. Jak się one prezentują?

  • Grupa Play zamyka rok 2022 ze świetnymi wynikami
  • pochwaliła się nimi na oficjalnym blogu blogplay.pl
  • 16 marca sieć Play obchodziła 16 urodziny

Znakomite wyniki Play za 2022 rok!

Jak prezentują się wyniki Play za 2022 rok?

Play wyniki 2022

A jak prezentują się dane dotyczące liczby klientów sieci Play za 2022 rok?

Play wyniki 2022

Fioletowy operator może także pochwalić się zwiększeniem przychodów r/r.

Play wyniki 2022

Play chwali się ponadto dalszą rozbudową infrastruktury mobilnej i stacjonarnej w 2022 roku, która ma przyczynić się do polepszenia zasięgu i jakości usług.

Play wyniki 2022Komentuje Jean Marc Harion, Prezes Grupy Play:

2022 rok był rokiem transformacji i przełomu zarówno dla Play, jak i dla polskiego rynku. Dzięki zmieniającemu reguły gry przejęciu UPC Polska i rekordowo szybkiej integracji, oferujemy klientom pełną gamę usług mobilnych, stacjonarnego internetu i cyfrowej rozrywki oraz rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw. Nasze wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2022 są dowodem naszej niezawodności: pomimo trudnych warunków makroekonomicznych pozyskaliśmy ponad 1,5 miliona nowych klientów i przekroczyliśmy próg 17 milionów klientów mobilnych. Ten wyjątkowy wynik jest efektem wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów zarówno z doskonałej jakości naszej sieci mobilnej i stacjonarnej, do czego przyczyniły się nasze nieustanne inwestycje, jak i podejścia marketingowego, które polega na zapewnieniu klientom wolności wyboru przy najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowych pracowników PLAY i UPC, którzy odpowiedzialnie, jako jeden zespół, pomagają ukraińskim obywatelom uciekającym przed wojną, dbają o naszych klientów, czy też podejmują działania w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa naszych usług. Obchodząc 16-lecie działalności na rynku, z optymizmem i ekscytacją patrzymy w przyszłość, ponieważ chcemy zapewniać klientom w Polsce jeszcze większą wolność wyboru usług mobilnych, internetu stacjonarnego i cyfrowej rozrywki.

Gratulujemy świetnych wyników!

Zobacz również: Smart Days w Play – smartfony taniej o nawet 460 zł z abonamentem!

Źródło: blogplay.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: