Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play i Vectra rozszerzają współpracę

Play podpisał z Vectrą umowę o współpracy w zakresie usług szerokopasmowych. Tym samym Play uzupełni swoją ofertę o stacjonarny światłowód Vectry, który obejmuje swym zasięgiem ponad 2,7 mln gospodarstw domowych.

Nowość w Play

Dzięki współpracy obu operatorów będzie możliwy zakup stacjonarnego szerokopasmowego łącza internetowego pod marką Play. Vectra zapewni routery oraz usługę instalacji i podłączenia usługi. W ramach Internetu szerokopasmowego Play będzie oferowana telewizja Play NOW. Operatorzy planują udostępnić światłowód dla pierwszych klientów w I kwartale 2020 roku.

Przykładowa oferta głosowa z Play NOW:

Play jest największą siecią komórkową w Polsce, z kolei Vectra jest drugim co do wielkości operatorem kablowym.

Obecnie Vectra świadczy usługi transmisji danych z prędkością do 600 Mb/s, ale wkrótce transfer ma przyspieszyć do 1 Gb/s. Komentuje Jean Marc Harion, prezes Play:

Cieszymy się, że możemy dalej rozwijać naszą współpracę z Vectrą. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaoferowania naszym klientom stacjonarnego Internetu szerokopasmowego na dużą skalę, prostej w instalacji i użytkowaniu usługi opartej o sieć szerokopasmową Vectry. Superszybki stacjonarny Internet Vectry w technologii DOCSIS stanowi idealne uzupełnienie superszybkiego Internetu mobilnego 5G READY PLAY.

Komentarz Tomasza Żurańskiego, prezesa Vectry:

Po współpracy w ramach rozwiązań MVNO, transmisji danych do stacji bazowych i tranzytu ruchu, partnerstwo w zakresie stacjonarnego szerokopasmowego dostępu do Internetu jest kolejnym strategicznym krokiem dla obu firm. Jest to unikalna współpraca na polskim rynku. Działamy wspólnie od wielu lat – łączą nas te same wartości i duch przedsiębiorczości.

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów