Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Play Ubezpieczenia także dla klientów biznesowych

Od 27 marca usługa Play Ubezpieczenia dostępna jest również dla klientów biznesowych fioletowego operatora. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą skorzystać z dowolnego ubezpieczenia. Składki ubezpieczeniowe będą – analogicznie, jak u klientów indywidualnych – doliczane do rachunków miesięcznych Play.

Porównaj oferty GSM

Play Ubezpieczenia dla firm

Play Ubezpieczenia są dostępne od grudnia 2017 roku. Za pomocą aplikacji każdy klient fioletowego operatora może wykupić sobie dowolną ochronę – nie tylko ubezpieczenie telefonu, ale np. polisę zdrowotną czy motoryzacyjną (assistance) i wiele innych. Aplikacja jest dostępna na wszystkie telefony z systemem Android i iOS.

Przykładowa oferta dla firm z telefonem (ceny brutto):

W pierwszej połowie marca Play rozszerzył swoją ofertę o dodatkowe usługi – Asystenta Astmy i Asystenta Cukrzycy. Jak sam twierdzi, jest to rewolucyjny produkt na rynku, gdyż dotychczas podobne ochrony były oferowane w ramach bardziej rozszerzonych i droższych polis. Teraz możliwe jest wykupienie tylko tego ubezpieczenia, na którym naprawdę zależy klientowi bez zbędnych i kosztownych dodatków.

Zobacz również: oferty Play dla firm.

Play Ubezpieczenia także dla klientów biznesowych
5 (100%) 2 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.