Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

To nie koniec Zasięgu 4 Sieci

Fioletowy operator nie kończy z Zasięgiem 4 Sieci. Takie opinie pojawiały w różnych publikacjach minionego weekendu. Według (jak się okazało niepotwierdzonych) informacji, można było skorzystać jedynie z sieci macierzystej i Plusa. I rzeczywiście, części użytkowników wyłączono zdalną możliwość przełączenia na zasięg Plusa, lecz - jak podkreśla Marcin Gruszka, rzecznik Play - nie oznacza to rezygnacji z Zasięgu 4 Sieci.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Zasięg 4 Sieci w Play

Umowa sieci Play z T-Mobile jest ważna jest przez wiele lat i fioletowy operator ma zamiar z niej cały czas korzystać - komentuje Marcin Gruszka na blogu Play. Te osoby, które nagle utraciły możliwość przełączenia się do nadajników T-Mobile, wystarczy zadzwonić na infolinię Play, a konsultant odblokuje tę opcję (podobnie, jak w przypadku Orange).

Przykładowa oferta Play:

Informacje o likwidacji jednej z kart przetargowych operatora, jakim jest możliwość swobodnego wyboru sieci, wywołały duże poruszenie w Internecie. Przypominamy, że początkiem bieżącego miesiąca Play ograniczył prędkość w roamingu krajowym do 1,5 Mb/s, co nie spotkało się z aprobatą klientów. Na szczęście kolejne rewelacje nie znajdują potwierdzenia, a więc - tym razem - z dużej chmury mały deszcz.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów