Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Na wiosnę płacisz mniej w Play – nowa oferta operatora

avatar
Play na wiosnę

Play wprowadza nową limitowaną ofertę dla osób przenoszących numer. Z nowości mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Play tańszy na wiosnę

Abonament miesięczny dla indywidualnych klientów przenoszących numer kosztuje po rabatach tylko 50 zł (30 + 20 zł za telefon), a fioletowy operator zapewnia w ramach umowy nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS, MMS) do wszystkich sieci, a także 7 GB Internetu. A to nie wszystko!

Umowa na 24 miesiące:

Play chwali się najtańszą ofertą z telefonem za 1 zł – swoje smartfony sprzedaje w lepszej cenie od Orange, Plusa i T-Mobile.

Play taniej na wiosnęDodatkowo Play udostępnia za darmo Amazon Prime Video przez 6 miesięcy.

Z kolei dla klientów biznesowych udostępnia 3 oferty promocyjne:

  • Biznes Unlimited 15 zł (7 GB)
  • Biznes Unlimited 35 zł
  • Biznes Unlimited 50 zł

2 ostatnie pakiety zawierają już opłatę za telefon komórkowy. Również i tym razem z oferty mogą skorzystać osoby przenoszące numer, a całkowity koszt kontraktu jest niższy od konkurencji:

Play taniej na wiosnę

I w tym przypadku istnieje możliwość zakupu telefonu za symboliczną złotówkę. Niektóre modele mogą być nieco droższe, jak np. recenzowany przez nas Samsung Galaxy A51.

Uwaga – oferta Play na wiosnę jest limitowana! Więcej szczegółów na temat poszczególnych propozycji znajdziesz w naszym dziale Promocje ofert operatorów GSM.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: