Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Na wiosnę płacisz mniej w Play – nowa oferta operatora

Play wprowadza nową limitowaną ofertę dla osób przenoszących numer. Z nowości mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Play tańszy na wiosnę

Abonament miesięczny dla indywidualnych klientów przenoszących numer kosztuje po rabatach tylko 50 zł (30 + 20 zł za telefon), a fioletowy operator zapewnia w ramach umowy nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS, MMS) do wszystkich sieci, a także 7 GB Internetu. A to nie wszystko!

Umowa na 24 miesiące:

Play chwali się najtańszą ofertą z telefonem za 1 zł - swoje smartfony sprzedaje w lepszej cenie od Orange, Plusa i T-Mobile.

Play taniej na wiosnę

Dodatkowo Play udostępnia za darmo Amazon Prime Video przez 6 miesięcy.

Z kolei dla klientów biznesowych udostępnia 3 oferty promocyjne:

  • Biznes Unlimited 15 zł (7 GB)
  • Biznes Unlimited 35 zł
  • Biznes Unlimited 50 zł

2 ostatnie pakiety zawierają już opłatę za telefon komórkowy. Również i tym razem z oferty mogą skorzystać osoby przenoszące numer, a całkowity koszt kontraktu jest niższy od konkurencji:

Play taniej na wiosnę

I w tym przypadku istnieje możliwość zakupu telefonu za symboliczną złotówkę. Niektóre modele mogą być nieco droższe, jak np. recenzowany przez nas Samsung Galaxy A51.

Uwaga - oferta Play na wiosnę jest limitowana! Więcej szczegółów na temat poszczególnych propozycji znajdziesz w naszym dziale Promocje ofert operatorów GSM.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów