Sony Xperia XA1 w Play i Red Bull Mobile

1

Od 18 maja Play i Red Bull Mobile oferuje nowy model smartfona w swoich planach taryfowych. Jest nim Sony Xperia XA1. Tego samego dnia operatorzy obniżyli również ceny iPhone’a SE, więc zarówno fani Androida, jak i iOS mogą znaleźć coś dla siebie. Jakby tego było mało, kolejny smartfon Sony – tym razem już dobrze znany w Play model Xperia X – również został przeceniony.

Sony Xperia XA1 w Play

Bardzo często końcem tygodnia sieci Play i Red Bull Mobile raczą nas nowościami i przecenami wybranych produktów. Wprowadzanie cyklicznych promocji przez tych operatorów ociera się o niemal chirurgiczną precyzję – można z wielkim prawdopodobieństwem założyć, że w prawie każdy czwartek lub piątek będzie wprowadzona nowa akcja rabatowa. Zobaczcie zresztą sami w naszym podsumowaniu tygodnia GSM.

Sony Xperia XA1 to kompaktowy smartfon ze średniej półki cenowej, następca popularnego modelu Xperia XA. O jego wprowadzeniu na rynek i zmianach w stosunku do poprzednika pisaliśmy już na Komórkomacie początkiem marca. Do jego licznych zalet należy przede wszystkim aparat o rozdzielczości aż 23 Mpix. Poniżej prezentujemy przykładowe oferty i ceny z tym modelem.

Sony Xperia XA1 za 789 zł:

Formuła SOLO M

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
55,00
porównaj

Sony Xperia XA1 za 316 zł:

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,00
porównaj

Jeżeli wolisz jednak smartfon wyższej klasy, wybierz sprawdzoną już Xperię X. Jej przecena sięga nawet 700 zł, a kupimy ją np. za 479 zł w Formule Solo L:

Formuła SOLO M

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
55,00
porównaj

Więcej szczegółów znajdziesz w pełnym cenniku P4.

avatar
  • gadol

    tak ponoć najbardziej się opłaca, zwłaszcza ze dobrego smartfona można mieć za 700 zł.

Wybrane oferty: