Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nintendo Switch w ofercie Play!

Najnowsza przenośna konsola do gier japońskiego giganta branży gier komputerowych - Nintendo - zawitała dzisiaj do oferty sieci Play. Operator ten (oraz jego submarka Red Bull Mobile) znany jest z tego, że nie ogranicza oferowanych urządzeń jedynie do telefonów komórkowych i smartfonów. 26 marca do cennika trafiła konsola Nintendo Switch, która zbiera bardzo dobre recenzje.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nintendo Switch od 1 zł w Play

Nintendo Switch dostępny jest w umowach na abonament (również dla firm i w wariantach rodzinnych) oraz mix sieci Play i Red Bull Mobile. Oto przykładowe oferty:

Cena urządzenia w powyższych pakietach to odpowiednio 1499, 1279 i 1316 zł. W wyższych abonamentach jego opłata startowa wynosi symboliczną złotówkę. Nintendo Switch Joy-Con charakteryzuje się modułową budową - po zainstalowaniu ekranu o wielkości 6,2 cala i rozdzielczości 720p, grając jak na legendarnym Game Boyu. W przypadku niektórych gier musimy jednak wykazać się niemałą sprawnością fizyczną, jak w przypadku Nintendo Wii.

Do zestawu z dwoma padami, ekranem i stacją dokującą dostaniemy również 2 gry: 1-2 Switch oraz Just Dance 2017. Więcej szczegółów w Cenniku Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów