Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play – najpopularniejsze telefony w październiku 2019

avatar
Galaxy A50

Na stronie głównej operatora Play można znaleźć 5 „najpopularniejszych telefonów”. Są to modele dostępne w wolnej sprzedaży za około 1100-1700 zł. Nietrudno zgadnąć, że są to urządzenia Samsunga, a także chińskich producentów – Huawei oraz Xiaomi.

Bestsellery Play

Nieoficjalna lista top 5 najpopularniejszych obecnie telefonów u operatora może nieco zaskakiwać, zwłaszcza, że najlepiej sprzedające się telefony w Play w 2018 roku były starszymi generacjami. Tym razem (przynajmniej tymczasowo) dominują znacznie nowsze modele. Najstarszy z nich – Huawei P30 Lite – jest obecny na rynku od nieco ponad pół roku.

Lista najpopularniejszych smartfonów w Play (stan na 04.10.2019) i ich ceny bez abonamentu:

  1. Samsung Galaxy A50 – 1578 zł (przeczytaj jego recenzję tutaj)
  2. Huawei P Smart Z – 1099 zł (wcześniej 1199 zł)
  3. Huawei P30 Lite – 1568 zł (wcześniej 1578 zł)
  4. Samsung Galaxy A70 – 1799 zł (przeczytaj jego recenzję tutaj)
  5. Xiaomi Mi 9T – 1499 zł (wcześniej 1599 zł)

Który z powyższych smartfonów jest według Ciebie najlepszy?

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (10 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: