Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Piłkarskie emocje w Play NOW

Wyczyny polskich piłkarzy w najmocniejszych ligach Europy możesz oglądnąć na ekranie własnego telefonu. Play przypomina swoim klientom o swojej telewizji Play NOW i kanałach sportowych, na których obejrzysz gole zdobyte przez Lewandowskiego, Piątka czy Milika.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Sport w Play TV

W miniony weekend na boiskach niemieckich i włoskich gole dla swoich drużyn zdobywali Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek. Na murawie można było jeszcze podziwiać m.in. Wojciecha Szczęsnego. Mecze z udziałem naszych piłkarzy mogliśmy oglądać na kanałach Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2 w pakiecie Sport.

Pakiet ten można dobrać do abonamentu Solo L:

Aplikacja Play NOW umożliwia oglądanie telewizji na różnych urządzeniach jednocześnie, w tym na dużym ekranie TV BOX. Oprócz jednego z kilku pakietów do wyboru (oprócz Sport również Extra i Kids) w Play TV otrzymamy 23 kanały telewizyjne.

Czy korzystacie z usługi Play NOW? Które kanały TV cieszą się u Was największą popularnością?

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów