Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play zaktualizował listę smartfonów z obsługą WiFi Calling

Play postanowił zaktualizować listę smartfonów z obsługą funkcji WiFi Calling, pozwalającej na wykonywanie połączeń w miejscach z gorszym zasięgiem, lecz wyposażonym w sieć bezprzewodową. Na liście znajdziemy m.in. flagowe Samsungi S6 i S7, jedną słuchawkę Sony oraz cztery modele LG. Usługa jest w pełni darmowa.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Oferta Play z Samsungiem Galaxy S7. Sprawdź:


WiFi Calling staje się coraz popularniejsze. Kolejne sieci wzbogacają swoją ofertę o słuchawki zdolne do obsłużenia tej innowacyjnej technologii. Wyobraźmy sobie dwie hipotetyczne sytuacje: miejsce z bardzo kiepskim zasięgiem lub podróż zagraniczną. W pierwszym przypadku konieczne staje się mozolne wyszukiwanie brakującej ‚kreski’, a w drugim trzeba kombinować z roamingiem. WiFi Calling pozbywa się obu problemów jednocześnie - wystarczy połączyć smartfona z bezprzewodową siecią WiFi np. w hotelu lub galerii, a następnie wykonać zwykłe połączenie telefoniczne. Cena jest zgodna z posiadaną taryfą krajową.

Aktualnie usługa WiFi Calling jest dostępna w 13 smartfonach:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów