Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Play

Play internet mobilny

Play

Play ma bardzo szeroką ofertę Internetu mobilnego. Do wyboru masz Internet na abonament, na kartę (doładowujesz kartę SIM), a także Internet elastyczny – jeżeli z niego nie korzystasz, to nie płacisz!

Routery w Play

Część oferty Internetu mobilnego (na abonament, elastyczny) oferuje także pakiety z routerami i modemami. W najdroższych zestawach dostaniesz nawet tablet lub laptop – również gamingowy! Pod tym względem oferta Play jest niedościgniona.

Play oferuje nowoczesne routery, w tym routery 5G. Ich opłata startowa często wynosi tylko 1 zł, sprzęt spłacasz w 24 lub 36 miesięcznych ratach. Sama umowa na Internet zawierana jest na okres 24 miesięcy.

Aktywacja i instalacja

Play nie pobiera opłat instalacyjnych, pobierana jest za to jednorazowa opłata aktywacyjna. Wynosi ona 50 zł i jest doliczana do pierwszego rachunku.

Dostawa dokumentów wraz z kartą SIM (a także z wybranym urządzeniem, o ile się na niego zdecydujesz) jest darmowa i realizowana w 1-2 dniach roboczych.

Szybkości łącza w Play

Play oferuje zwykle prędkości w standardzie 4G/4G LTE. W ostatnich latach operator mocno rozbudował swoją infrastrukturę, nie musisz więc obawiać się niskich prędkości i wysokich pingów, przynajmniej na większości terytorium naszego kraju.

Play zasięg

Jeżeli chcesz korzystać z dobrodziejstw standardu 5G, to wybierz Internet mobilny na abonament (z routerem lub laptopem) w pakiecie Play Internet 5G z urządzeniem i Play Internet 5G XL z urządzeniem. Dostaniesz w nich transfery o wielkości odpowiednio 200 i 500 GB na pełnej prędkości. Po ich wykorzystaniu wciąż będziesz mógł surfować po sieci www, lecz z ograniczoną prędkością.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego Play kosztują – w zależności od wybranego pakietu i tego, czy chcesz sam SIM czy opcję z urządzeniem – od 10 do nawet ponad 200 zł na miesiąc. Wszystko zależy od klasy wybranego sprzętu. W tej cenie zyskasz od 10 do nawet 500 GB transferu na pełnej prędkości.

Przykładowy Internet mobilny Play:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów