Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pixel 7 na eBayu. 4 miesiące przed premierą

Pixel 7 prototyp

Chcesz kupić model Pixel 7 na eBayu? To nie żart – na 4 miesiące przed premierą Pixela 7 i Pixela 7 Pro ich prototypy można kupić na eBayu oraz w Marketplace na Facebooku.

  • na eBayu pojawiły się prototypy Pixela 7 i Pixela 7 Pro
  • smartfony nie są jeszcze w sprzedaży
  • ich premiera nastąpi dopiero w październiku

Google Pixel 7 na eBayu!

Prototyp Pixel 7 128 GB został wystawiony na amerykańskim eBayu za kwotę 510 dolarów. Sprzedający twierdzi, że jego zdjęcia zostały zrobione… Pixelem 7 Pro, który również czeka na swoją premierę.

Smartfon ma centralnie umieszczony otwór na przednią kamerkę do selfie. Na dolnej belce widać gniazdo USB-C obok głośnika. Lewa krawędź mieści slot na kartę SIM, na prawej zaś umieszczono przyciski regulacji głośności i klawisz zasilania. Smartfon ma niestandardowe logo i jest w kolorze czarnym. Wersja produkcyjna będzie zapewne wyglądać ostatecznie nieco inaczej.

Wspomniany wcześniej Pixel 7 Pro został już sprzedany. Oba smartfony amerykańskiego Google’a zadebiutują oficjalnie na rynku w październiku tego roku.

Zobacz również: Taki będzie ekran Pixel 7 i 7 Pro. Mimo wszystko niespodzianka

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.