Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pixel 7 z przednim aparatem 4K? Wszystko na to wskazuje

Google Pixel 7 Pro

Wygląda na to, że czeka na nas Pixel 7 z przednim aparatem 4K. Udoskonaloną kamerkę do selfie ma mieć także model Google Pixel 7 Pro.

  • Google Pixel 7 i 7 Pro mają mieć przedni aparat 4K
  • planowa premiera obu modeli jesienią tego roku
  • wraz z nimi ma pojawić się Google Pixel Watch

Pixel 7 z aparatem 4K

Nie jest jeszcze przesądzone, czy Pixel 7 i 7 Pro będą używać tego samego przedniego czujnika, co Google Pixel 6 Pro (który nie ma 4K), a więc matrycy 11,1 Mpix. Wiadomo jednak, że ich przedni aparat fotograficzny będzie w stanie nagrywać filmy w jakości 4K przy 60 fps.

Amerykanie właśnie wydali nową wersję aplikacji Google Camera 8.5, która jest już dostępna w sklepie Play. Jest ona coraz szybciej wdrażana nawet na starsze modele Pixela ze średniej klasy, w tym Google Pixel 5a.

Uważa się, że oba nowe Pixele – Pixel 7 i Pixel 7 Pro – zostaną oficjalnie zaprezentowaną jesienią wraz z Google Pixel Watch. Mówi się także coraz więcej o tablecie Pixel z pojedynczym aparatem fotograficznym. Ma on być jednak pozbawiony możliwości nagrywania w 4K, nie otrzyma także innych funkcji z serii Pixel 7, w tym zoomo audio, zdjęć w zwolnionym tempie czy zdjęć Action Pan. Planowana premiera w przyszłym roku.

Zobacz również: Pixel 7 z procesorem od Samsunga. Produkcja ruszy w tym miesiącu

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów