Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sieć OTVARTA poszerzyła swoją ofertę o kolejny pakiet abonamentu. Nowa propozycja jest bardzo atrakcyjna zarówno pod względem zakresowym, jak i cenowym. Dodatkowo umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

21 GB w OTVARTA

O! Swobodna! - bo tak nazywa się nowy pakiet operatora - zapewnia nielimitowane minuty (również na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju. Do dyspozycji przewidziano również bardzo duży transfer danych 21 GB.

Pakiet O! Swobodna!:

Dla osób przenoszących numer czeka dodatkowy bonus - aż 31 gigabajtów! OTVARTA zapewnia ponadto (jak i w pozostałych abonamentach) HD Voice i bezpłatny pakiet wakacyjny roamingu.

Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe 10 GB, należy przenieść numer najpóźniej do końca wakacji. Więcej na temat wakacyjnej promocji sieci OTVARTA tutaj.

Źródło: OTVARTA.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów