Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od 1 stycznia Orange powiększył pakiety internetowe w roamingu UE. Zmiany dotyczą ofert głosowych na abonament i na kartę, a także submarki nju mobile.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%

Maksymalnie do dyspozycji jest teraz aż 9 GB miesięcznie w roamingu Unii Europejskiej. Z tak pokaźnego pakietu będą mogli cieszyć się właściciele oferty łączonej Orange Love.

Tak prezentują się zmiany w abonamencie indywidualnym Orange i nju mobile:

Jak widać, Orange naprawdę się postarał i znacznie powiększył swoje pakiety internetowe na terenie Unii Europejskiej. Zmianie uległy również stawki jednostkowe za każdy wysłany MB po wykorzystaniu bezpłatnego transferu. Ceny spadły z 0,0234 do 0,01845 zł brutto. Na 1 GB można dzięki temu zyskać ponad 5 zł.

Źródło: Orange.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów