Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Z końcem stycznia Orange usunie możliwość aktywacji Ufomesów, które dostępne były w ofercie na kartęOznacza to koniec jednej z najstarszych usług na rynku – jej debiut odbył się w kwietniu 2011 roku.

Kolejne zmiany w Orange. Tym razem padło na użytkowników usług na kartę. Operator postanowił rozprawić się z usługą Ufomesy. W jej ramach, za każde 5 SMS-ów wysłanych w ciągu dnia, sieć przyznawała koleje 5, które mogliśmy wykorzystać do dowolnej sieci w ciągu następnych 24 godzin. Warunkiem uczestnictwa w promocji było zasilenie konta kwotą minimum 10 złotych. Ostatnim dniem promocji będzie 31 stycznia.

Z tej „okazji” pomarańczowy operator wystosował specjalne oświadczenie:

Informujemy, że od dnia 01 lutego 2016 nie będzie możliwa aktywacja usługi Ufomesy. Tego dnia rozpocznie się proces wyłączania usługi na kontach Abonentów taryf Orange YES, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange SMART i Orange Free na kartę w ofertach Orange na kartę, Zetafon i Minutofon. W dniu wyłączenia usługi Abonentowi zostanie przyznany bonus 100 SMS do wszystkich sieci komórkowych ważny 31 dni.

Do końca stycznia możecie jeszcze aktywować usługę, wysyłając kod *110*10# i doładowując konto kwotą nie mniejszą niż 10 złotych.

Pełną ofertę na kartę sieci Orange znajdziecie tutaj.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów