Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W zeszłym roku Orange Polska mocno inwestował w swoją infrastrukturę. Pomarańczowy operator podsumowuje na swoim oficjalnym blogu cały 2019 rok.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Najszybszy Internet mobilny? SPRAWDŹ

Orange może pochwalić się wybudowaniem 200 nowych stacji bazowych i modernizacją kolejnych 5000 (ponad 40% ogółu). Dzięki rozbudowie sieć była w stanie obsłużyć o większą o 34%transmisję danych swoich klientów niż w roku wcześniejszym. Mimo większego natężenia ruchu w sieci nie ucierpiała szybkość łącza mobilnego, która pozostała na stałym, wysokim poziomie lub nawet wykazała niewielkie trendy wzrostowe.

Internet w Orange zdominowany jest przez 4G LTE (aż 90%), ale operator nie zapomina o technologiach przyszłości. Orange przeprowadzał testy 5G w Zakopanem, Warszawie oraz Lublinie.

Według szacunków Orange, rozbudowa i modernizacja własnej sieci w 2019 roku pozwoliła zwiększyć jej pojemność o 35%. Najwięcej zmodernizowanych stacji BTS znajdowało się na Mazowszu, a w dalszej kolejności w województwie Śląskim, Dolnośląskim oraz Małopolskim.

Z zasięgu operatora - oprócz Orange - korzysta również m.in. jego submarka nju mobile, która oferuje atrakcyjne oferty bezterminowego abonamentu oraz Internetu mobilnego.

W 2020 roku Orange będzie wciąż ulepszał swoją infrastrukturę i prowadził pracę nad siecią 5G.

Źródło: Orange.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów