Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wyciekła specyfikacja OPPO Reno7 SE

OPPO Reno7-SE

Już za moment zobaczymy pełną serię OPPO Reno7. Natomiast dziś pojawiła się niemal pełna specyfikacja oraz wygląd modelu SE. Co ważne, wiele z dotychczasowych przecieków zostało potwierdzonych. Może to być całkiem ciekawy model dla osób, które niekoniecznie potrzebują wielkiego smartfona.

Ładny i wydajny smartfon z dobrym ekranem

Premiera całej serii smartfonów od OPPO ma się odbyć w Chinach już 25 listopada. Oprócz modelu SE zobaczymy tam standardowy wariant oraz wersję Pro. Natomiast omawiany tutaj model będzie z całej trójki najbardziej przystępną propozycją.

OPPO Reno7 SE będzie pracował pod kontrola MediTeka Dimensity 900. Wsparty będzie on 8 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika będzie także 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Do tego będzie można również dodać 5 GB wirtualnej pamięci operacyjnej. Nie zabraknie tutaj oczywiście obsługi sieci 5G.

Ekran OPPO Reno7 SE zostanie wykonany w technologii AMOOLED. Będzie on miał przekątną 6,43 cala. Będzie także obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Oczywiście nie zabraknie tutaj obsługi wyższej częstotliwości odświeżania, w tym wypadku na poziomie 90 Hz.

Smartfon zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 48 Mpix. Znajdzie się tutaj również optyczna stabilizacja obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie zestaw dwóch „oczek” po 2 Mpix dedykowanych zdjęciom makro oraz do pomiaru głębi ostrości. Całość zamknie kamerka do selfie o matrycy 16 Mpix.

Najlepsze telefony OPPO 2023

O energię nie będziemy się musieli martwić, gdyż znajdzie się tutaj miejsce dla ogniwa o pojemności 4390 mAh. Co istotne, będzie ono obsługiwało szybkie ładowanie na poziomie 33 W. takie parametry powinny pozwolić naładować smartfona w ciągu nieco ponad godziny.

Data premiery jest już znana. Natomiast do samej sprzedaży i na półki sklepowe OPPO Reno7 SE trafi najprawdopodobniej 17 grudnia. Idealny smartfon na Święta. W Europie jednak modele z tej serii zobaczymy zapewne dopiero po Nowym Roku. Cena omawianego modelu powinna zaczynać się w okolicy 422 dolarów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów