Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński producent OPPO nie próżnuje i przygotowuje kolejne modele smartfonów. Właśnie pojawiła się informacja, że zabrał się za odświeżanie jednej ze swoich najpopularniejszych serii smartfonów. Wiele zatem wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy OPPO Reno7. Tak przynajmniej twierdzą niektóre źródła.

Niezła wydajność i dobry aparat

Na ten moment wiadomo niewiele, jednak wiele wskazuje na to, że OPPO Reno7 otrzyma kilka ciekawych usprawnień. Pierwszym z nich prawdopodobnie będzie procesor. Tutaj tak samo jak u poprzednika, zobaczymy MediaTeka, jednak tym razem model Dimensity 920. Będzie on współpracował zapewne z minimum 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone powinno być minimum 128 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu zapewne również możemy liczyć na kontynuację. Zobaczymy zatem tutaj wyświetlacz o przekątnej ponad 6,5 cala. Będzie on wykonany w technologii AMOLED. Prawdopodobnie będzie także obsługiwał wyższą częstotliwość odświeżania. W jego górnym lewym rogi znajdzie się także miejsce na dziurkę z pojedynczym aparatem do selfie.

Ciekawe informacje docierają do nas na temat aparatu jaki znajdzie się w OPPO Reno7. Jeśli się one potwierdzą, to znajdziemy tutaj potrójny aparat główny. Podstawowy aparat otrzyma jednostkę Sony IMX766 o matrycy 50 Mpix. Co ważne, jest to czujnik o większym rozmiarze wynoszącym 1/1.56″ z natywnymi pikselami 1.0 mikrona. Oznacza to, że najnowsza generacja powinna jeszcze lepiej spisywać się w różnych warunkach oświetleniowych. Nie zabraknie tutaj zapewne także aparatu ultraszerokokątnego, a także pomocniczego „oczka”.

Najlepsze telefony OPPO ->

Na ten moment nie wiadomo jaka będzie bateria w OPPO Reno7. Zapewne zostanie tutaj zastosowane ogniwo o pojemności ponad 4000 mAh. Będzie ono zapewne obsługiwało szybkie ładowanie na poziomie przynajmniej 65 W.

Na razie również nie ma słowa o dacie premiery OPPO Reno7 ani o ewentualnej cenie. Może on jednak pojawić się do końca roku. Przynajmniej na rynkach azjatyckich, gdyż w Europie zazwyczaj pojawia się z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów