Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiemy, jak może wyglądać OPPO Reno10 Pro. Wyciekły jego szkice

OPPO Reno10 Pro szkic

Wiemy, jak może wyglądać OPPO Reno10 Pro oraz Reno10 Pro+. Oba modele mają niewiele się od siebie różnić pod względem wizualnym. Widoczna różnica – choć też niezbyt wielka – dotyczy trzeciego obiektywu na tylnej obudowie.

  • wiemy, jak mogą wyglądać OPPO Reno10 Pro i 10 Pro+
  • autorem wycieku jest niezawodny Digital Chat Station
  • czekamy na więcej wieści na temat obu modeli

Wygląd OPPO Reno10 Pro – przecieki

Szkice obu nadchodzących modeli OPPO zostały udostępnione na platformie weibo.com przez Digital Chat Station, który znany jest z trafnych przecieków.

Na ujawnionych szkicach modele OPPO Reno10 Pro i OPPO Reno10 Pro+ wyglądają praktycznie identycznie. Wyjątek stanowi brak obiektywu peryskopowego w Reno10 Pro, który jest zastąpiony prawdopodobnie przez teleobiektyw z 2-krotnym zoomem optycznym.

OPPO Reno10 Pro szkic

Na temat obu smartfonów niewiele jeszcze wiadomo – do ich premiery pozostało jeszcze prawdopodobnie sporo czasu.

Wcześniejsze przecieki na ich temat z połowy lutego bieżącego roku wspominały o ekranie OLED 6,70″ FHD+ 120 Hz u OPPO Reno10 Pro i OLED 1,5K w Reno10 Pro+. Główny obiektyw tego drugiego ma mieć matrycę 50 Mpix, a zainstalowana bateria pojemność 4600 mAh. Powinna wspierać szybkie ładowanie o mocy 80 W. Na pokładzie należy spodziewać się najnowszego Androida 13 z nakładką ColorOS 13.

Wkrótce więcej informacji na temat powyższych modeli OPPO.

Zobacz również: OPPO i OnePlus dementują plotki o wycofaniu się z Europy

Źródło: weibo.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.