Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO Reno S – kolejny flagowiec chińskiego producenta?

OPPO

W sieci pojawiły się informacje, jakoby wraz z końcem roku miał pojawić się kolejny smartfon od OPPO. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rzekomo będzie to kolejne urządzenie o flagowych parametrach.

Nowy OPPO w grudniu

OPPO Reno S miałby pracować pod kontrolą najmocniejszego dostępnego obecnie procesora na rynku. Mowa oczywiście o Snapdragonie 855 Plus. Nie jest to jednak przesądzone, gdyż niektóre źródła mówią, że OPPO Reno S będzie jednak należał do średniej półki. Wtedy można się spodziewać procesora na poziomie Snapdragona 730. Na ten moment nie ma żadnych informacji na temat możliwej konfiguracji pamięci RAM, jaką będzie wykorzystywał smartfon. Wydaje się jednak, iż rozsądne minimum to 6 GB.

Przykładowa oferta z OPPO Reno:

Spodziewany OPPO Reno S najprawdopodobniej będzie posiadał aparat główny wyposażony w modną ostatnio matrycę 64 Mpix. Nie ma natomiast żadnych innych informacji dotyczących konfiguracji i specyfikacji pozostałych aparatów. Należy się jednak spodziewać minimum 3 obiektywów z czego prawdopodobne wydaje się, że przynajmniej jeden z nich będzie posiadał ultraszeroki kąt.

Smartfon będzie również wyposażony w szybkie ładowanie 65 W. Stąd wnioskuje się również, że pojemność baterii będzie oscylować w okolicy 4000 mAh. Wszystko wskazuje na to, że OPPO Reno S zadebiutuje w grudniu w Indiach. Co ciekawe, będzie też najdroższym dostępnym tam smartfonem z serii Reno. Nie wiadomo natomiast nic na temat ewentualnej dostępności w Europie.

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: