Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO Reno Ace 2 już w kwietniu

Firma OPPO od pewnego czasu przygotowuje premierę nowego mocnego smartfona. Z najnowszych informacji wynika, że jego premiera odbędzie się w kwietniu, choć nie podano jeszcze konkretnej daty. Wiadomo natomiast nieco na temat specyfikacji.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nowy flagowiec OPPO na 2020 rok

OPPO Reno Ace 2 - bo o nim mowa - wedle niektórych źródeł będzie mocno podobny wizualnie do OnePlusa 7T. Na pokładzie znajdzie się miejsce dla flagowego Snapdragona 865. Nie wiadomo ile pamięci RAM zostanie w tym wypadku użyte, ale można zakładać nie mniejszą niż kość 8 GB. Na pliki prawdopodobnie zostanie przeznaczone minimum 128 GB przestrzeni dyskowej.


Smartfon nie jest jeszcze dostępny, ale możesz zamówić OPPO Reno 2 w korzystnej ofercie:


OPPO Reno Ace 2 będzie wyróżniał się szybkim ładowaniem na poziomie aż 65 W. Nie wiadomo do końca, jakiej pojemności baterie zastosuje producent, ale wedle niektórych źródeł będzie to ogniwo 4000 mAh.

Kolejną cechą wyróżniającą nadchodzącego OPPO Reno Ace 2 będzie ekran. Zapewne zostanie wyposażony w częstotliwość odświeżania większą od standardowego 60 Hz. Niestety na ten moment nie wiadomo, czy będzie to 90 Hz jak w poprzedniku, czy 120 Hz. Warto dodać, że smartfon będzie obsługiwał sieci 5G.

W przypadku OPPO Reno Ace 2 niestety niewiele wiadomo na temat aparatów. Jedyne co można potwierdzić to to, że aparat główny będzie posiadał cztery obiektywy umiejszczone w charakterystycznej lekko wystającej wyspie w kształcie koła. Możemy spodziewać się także pojedynczej kamerki do selfie na froncie urządzenia.

Na ten moment niewiele więcej wiadomo o OPPO Reno Ace 2. Nie znamy ani ceny, ani dokładnej daty premiery. Wkrótce jednak zapewne pojawią się nowe informacje.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gizchina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów