Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO Reno – 5 najlepszych ofert komórkowych

OPPO Reno abonament

OPPO Reno to atrakcyjny i obecnie dość mało popularny model na polskim rynku komórek. Ze względu na swoje możliwości i przystępną cenę sytuacja ta może ulec zmianie. W związku z tym prezentujemy top 5 aktualnych ofert, które naszym zdaniem udostępniają powyższy model w najkorzystniejszych warunkach.

OPPO Reno na abonament

OPPO Reno jest bardzo innowacyjnym modelem choćby ze względu na jego wysuwany przedni aparat do selfie, ale nie tylko przez ten gadżet warto się nim zainteresować. Wystarczy lekko nacisnąć górną ramkę, by móc wysunąć kamerkę 16 Mpix i zrobić zdjęcie. Sam aparat główny również jest nowatorski, gdyż mowa tu o urządzeniu wyposażonym w matrycę 48 Mpix z trybem Ultra Night 2.0 i Dazzle Color, soczewkę Super High Definition, filtr SI, sensor SONY IMX 586 oraz przesłonę f/1.7 wspieraną przez algorytm MFNR i HDR.


>>> Wszystkie oferty z OPPO Reno <<<


Ponadto za prawidłową i funkcjonalną obsługę modelu odpowiada 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 710, grafika Adreno 616 oraz 6 GB pamięci RAM. Ten nowoczesny i elegancki model dostępny jest w cenie nieprzekraczającej 2000 złotych. Poniżej zaś prezentujemy top 5 ofert, które naszym zdaniem udostępniają go w korzystnych warunkach.

Oferty i ceny aktualne na 19.09.2019.

Naszą listę otwiera sieć Orange z ofertą Plan Mobilny 45. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowane wiadomości SMS, MMS, połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne. Dodatkowo zapewniany jest transfer 7 GB do wykorzystania w Polsce i 3,8 GB za granicą. Wysokość miesięcznych rachunków to 124 złote, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu wynosi 299 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3325 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta sieci Orange jest naszym numerem jeden ze względu na przystępny abonament, niewygórowaną cenę telefonu oraz niezawyżony łączny koszt zakupu modelu. Jedynie pakiet internetowy mógłby być większy – jeżeli jednak jest on wystarczający, to nie ma sensu przepłacać w droższych abonamentach.

Na drugie miejsce trafia sieć Play z ofertą Solo L zawierającą nielimitowany zakres połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne, darmowe SMS-y i MMS-y i aż 35 GB krajowego transferu! Wszystko to w miesięcznym abonamencie wynoszącym 120 złotych. Jednorazowy koszt zakupu OPPO Reno wynosi 669 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3599 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla osób uzależnionych od Internetu. Jedynym minusem jest dość wysoka cena telefonu oraz łącznego kosztu zakupu modelu.

Na trzecie miejsce trafia Plan Mobilny 55 zawierający nielimitowane wiadomości tekstowe oraz połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, a także 15 GB do wykorzystania w kraju i 4,6 GB za granicą. Miesięczny abonament z ratą za sprzęt wynosi 145 złotych, sam model zaś udostępniany jest  – uwaga – za darmo!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3530 złotych.

Naszym zdaniem: wysokość abonamentu może wydawać się zniechęcająca, wybierając tę ofertę warto jednak pamiętać o dość obszernym zestawie usług, oraz o tym, że OPPO Reno kosztuje tu… 0 złotych.

Kolejne miejsce należy do sieci Red Bull Mobile i usługi SieMa 49. Wybierając ją klient otrzyma 10 GB Internetu, a także darmowe połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y. Jednorazowy koszt zakupu telefonu wynosi 1546 złotych, na szczęście abonament to zaledwie 49 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2771 złotych.

Naszym zdaniem: jednorazowa opłata startowa za telefon może mocno zniechęcić większość klientów, ale przeglądając tę ofertę warto wziąć pod uwagę bardzo niski abonament przekładający się na niewielki łączny koszt zakupu modelu. Pod względem płatności RBM jest przeciwieństwem najbogatszych propozycji Orange.

Naszą listę zamyka sieć Orange z ofertą Plan Mobilny 75. Topowy abonament pomarańczowego operatora zawiera nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i telefony stacjonarne, darmowe SMS-y i MMS-y, aż 30 GB Internetu do wykorzystania w kraju i 6,3 w roamingu UE. Miesięczne rachunki wynoszą 155 złotych, a sam model udostępniany jest za darmo.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3770 złotych.

Naszym zdaniem: Plan Mobilny 75 jest ofertą na którą warto zwrócić uwagę, zwłaszcza ze względu na obszerność usług oraz możliwość otrzymania telefonu bez dodatkowych opłat. Jedynie wysoki abonament może wydawać się zniechęcający.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.