Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chińska firma znana również u nas – OPPO – szykuje się do premiery kolejnej serii smartfonów. Mowa o OPPO Reno 4. Wiele wskazuje na to, że pod tą nazwą skrywają się dwa modele smartfonów – wersja „cywilna” oraz wersja Pro.

Mocne średniaki z obsługą sieci 5G

Ostatnio w sieci pojawiły się także grafiki sugerujące wygląd smartfona. Trzeba przyznać, że wygląda on ciekawie i na tle konkurencji może się wyróżniać. W materiałach promocyjnych sporo uwagi poświęca się na ultracienką obudowę OPPO Reno 4.

Sercem obydwu smartfonów ma być wydajny Snapdragon 765G. W przypadku OPPO Reno 4 znajdziemy 8 GB pamięci RAM, natomiast w wersji Pro powinien być także dostępny wariant 12 GB. Na pliki przeznaczono 128 GB lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście obydwa modele będą obsługiwały najnowsze technologicznie sieci 5G.

Ekran w przypadku obydwóch modeli będzie wykonany w technologii AMOLED. Jego rozdzielczość wyniesie Full HD+. Będzie różnił się natomiast wielkością w zależności od modelu. Podstawowy OPPO Reno 4 będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala, natomiast wersja Pro otrzyma przekątną 6,5 cala. Obydwa modele będą posiadały zaimplementowany w ekranie czytnik linii papilarnych.

Podstawowy model będzie posiadał potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 48 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji będzie obiektyw ultraszerokokątny z matrycą 8 Mpix oraz „oczko” monochromatyczne z matrycą 2 Mpix. Wersja Pro będzie różniła się w konfiguracji podstawowej kamerki. Podstawowy aparat również otrzyma matrycę 48 Mpix, ale tutaj już jest wymieniona w specyfikacji optyczna stabilizacja obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie teleobiektyw o matrycy 13 Mpix oraz „dedykowaną kamerkę do wideo” o matrycy 12 Mpix.

Z pozostałej specyfikacji OPPO Reno 4 ciekawie prezentuje się bateria o pojemności 4000 mAh. Mówi się, że będzie ona wyposażona w superszybkie ładowanie na poziomie 65W. Na ten moment nie ma konkretnej daty premiery, jednak wobec tylu dostępnych informacji możemy spodziewać się jej w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów