Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o nowym smartfonie ze średniej półki, który zostanie zaprezentowany przez OPPO. W tym wypadku mowa o modelu K9 5G, który będzie się cechował obsługą sieci 5G i szybkim ładowaniem w przystępnej cenie. Teraz znamy także dokładną datę premiery. Wedle najnowszych informacji odbędzie się ona już 6 maja.

Wydajny średniak obsługujący najnowsze technologie

Co ciekawe, smartfon jest już dostępny w wybranych sklepach w przedsprzedaży. A co ma do zaoferowania? Producent ujawnił nareszcie jaki procesor będzie go napędzał. W tym modelu zdecydowano się na Snapdragona 768G. Na początku będzie dostępny w dwóch konfiguracjach. Do wyboru będzie wariant 8/128 GB lub 8/256 GB. Będzie także obsługiwał sieci 5G.

W przypadku ekranu OPPO K9 5G będzie miał do zaoferowania panel o przekątnej 6,43 cala wykonany w technologii AMOLED. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ i będzie miał zintegrowany czytnik linii papilarnych. Niestety na razie nie ma słowa na temat częstotliwości odświeżania.

W przypadku aparatu w OPPO K9 5G można będzie liczyć na potrójną jednostkę główną. Podstawowa kamerka zostanie wyposażona w matrycę 64 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny 8 Mpix oraz dodatkowe „oczko” z matrycą 2 Mpix. Całość uzupełni aparat do selfie o rozdzielczości 32 Mpix.

W smartfonie będzie zastosowana bateria o łącznej pojemności około 4300 mAh. Z dostępnych informacji wynika, że będą to dwa połączone ogniwa o pojemności ponad 2100 mAh. Dzięki temu smartfon będzie obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 65 W. K9 5G na początku będzie dostępny w wersji czarnej i niebieskiej.

Na ten moment nie wiadomo jaka będzie cena OPPO K9 5G. Natomiast, jak wynika z przekazywanych komunikatów, ma być ona okazyjna. Dobrze by było także, jakby smartfon trafił na światowe rynki. Niestety na ten moment nie ma o tym słowa.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów