Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Na dzisiejszej konferencji OPPO zaprezentowało kilka nowych urządzeń. Wśród nich znalazł się nowy model smartfona. Mowa o OPPO K9 5G na temat którego od pewnego czasu pojawiały się kolejne informacje dotyczące specyfikacji. Na prezentacji karty zostały odkryte i trzeba przyznać, że niektóre elementy wyglądają interesująco.

Najlepsze telefony OPPO 2021 ->

Mocny średniak i obsługa sieci 5G

OPPO K9 5G wyposażony został w mocnego Snapdragona 768G, który jak sama nazwa wskazuje obsługuje sieci 5G. Będzie on wsparty 8 GB pamięci RAM. Do dyspozycji będą dwie wersje pamięciowe – 128 i 256 GB. Jest to o tyle istotne, że smartfon nie obsługuje zewnętrznych kart pamięci. W modelu tym zastosowano autorki system chłodzenia cieczą, dzięki któremu jeszcze wydajniej będzie odprowadzane ciepło.

W przypadku ekranu zdecydowano się tutaj na panel wykonany w technologii AMOLED o przekątnej 6,4 cala. Obsługuje on rozdzielczość Full HD+. Nie zapomniano tutaj również o odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Taki zestaw powinien dobrze sprawdzić się w codziennym użytkowaniu. W ekranie zaimplementowano również czytnik linii papilarnych.

Jeżeli chodzi o aparat główny, to znalazło się tutaj miejsce dla potrójnej jednostki głównej. Podstawowa kamera została wyposażona w matrycę 64 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji jest aparat ultraszerokokątny 8 mpix oraz „oczko” dedykowane zdjęciom makro o matrycy 2 mpix. Całość uzupełnia aparat do selfie 32 Mpix. Wygląda na to, że pod względem fotograficznym model ten również będzie się prezentował nieźle.

OPPO K9 5G został wyposażony w baterię o pojemności 4300 mAh. Jest ona wyposażona w szybkie ładowanie na poziomie 65 W. Co ciekawe, znalazło się tutaj miejsce na klasyczne złącze słuchawkowe. Smartfon działa pod kontrolą Androida 11.

Na ten moment smartfon dostępny jest na rynku azjatyckim. Jego ceny zaczynają się od 309 dolarów za podstawową wersję. Na ten moment nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy ten model pojawi się w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów