Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński gigant nie próżnuje i intensywnie przygotowuje premiery kolejnych modeli smartfonów. Ostatnio pojawia się coraz więcej przecieków na temat mocnej serii Find X3. Wiemy, że będzie ona obejmowała kilka wariantów i pojawi się w przeciągu najbliższych tygodni.

Snapdragon na pokładzie

Jeżeli mówimy o podstawowej wersji OPPO Find X3, wszystko wskazuje na to, że zobaczymy tutaj Snapdragona 870. Wskazują na to najnowsze przecieki, które pojawiły się w sieci. Procesor będzie prawdopodobnie współpracował z 8 GB pamięci RAM i dostanie 256 GB przestrzeni dyskowej na pliki. Nie wiadomo, czy będzie można rozszerzyć ją za pomocą zewnętrznej karty pamięci.

W przypadku ekranu wiadomo niewiele. W zasadzie na ten moment jedyną pewną informacją jest to, że będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+ i posiada dziurkę na pojedynczą kamerkę do selfie. Można jednak założyć, że będzie to panel z wyższą częstotliwością odświeżania – prawdopodobnie 120 Hz i być może zostanie wykonany w technologii AMOLED. Na ten moment nieznana jest niestety przekątna ekranu. Należy jednak spodziewać się panelu o wielkości powyżej 6,5 cala i w tym wypadku raczej całkowicie płaskiego.

OPPO Find X3 zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. Na razie wiadomo, że jeden z aparatów posiada matrycę 12,6 Mpix. Niestety nie wiadomo który. Można spodziewać się tutaj aparatu głównego i ultraszerokokątnego. Trzeci obiektyw będzie albo teleobiektywem albo „oczkiem” dedykowanym zdjęciom makro.

Smartfon będzie także obsługiwał sieci 5G oraz szybkie ładowanie. Na ten moment zauważono jedynie ładowarkę o mocy 65 W, więc wniosek jest taki, że minimum tak będzie wyglądało szybkie ładowanie w tym modelu. Być może pojawi się tutaj również ładowanie bezprzewodowe ale na razie w żaden sposób nie jest to potwierdzona informacja.

Wedle najnowszych danych, OPPO Find X3 wraz z pozostałymi modelami ma zostać zaprezentowane już w marcu. Prawdopodobnie będzie obejmowała cztery modele, w tym wersję Pro oraz Lite. Na razie nie wiadomo czy smartfony pojawią się w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów