Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO nieco po cichu i bez wielkiego rozmachu zaprezentował właśnie kolejny smartfon w swojej ofercie. Mowa o OPPO A93s, który należy do średniej niższej klasy urządzeń. Jednak posiada kilka cech które mogą się okazać interesujące, jak chociażby obsługę sieci 5G. Powoli funkcja ta staje się już standardem w coraz niższej klasy urządzeniach.

Gdzieś to już widzieliśmy

Trzeba również przyznać, że coraz to kolejne modele smartfonów OPPO powielają zarówno parametry jaki i wygląd. Jednak już wcześniej wiele marek szło podobną drogą, więc nie ma co się dziwić OPPO.

A na co możemy liczyć w modelu A93s 5G? Przede wszystkim OPPO mocno stawia w ostatnim czasie na procesory od MediaTeka. Tak jest i tym razem. Mamy tutaj MediaTeka Dimensity 700. Wspiera go 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni dyskowej. Co ważne, można ją rozszerzyć także o zewnętrzną kartę pamięci. I oczywiście obsługuje sieci 5G

Nieźle prezentuje się tutaj ekran smartfona. Posiada on przekątną 6,5 cala i jest wykonany w technologii LCD IPS. Posiada rozdzielczość na poziomie Full HD+ i wyższą częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Jest to już całkiem interesujący dodatek. W lewej górnej części znalazło się miejsce na pojedynczą kamerkę do selfie.

W kwestii aparatu głównego OPPO A93s 5G oferuje potrójną jednostkę główną. Podstawowy aparat posiada matrycę 48 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z dwóch „oczek” o matrycach 2 Mpix. Jedna jest dedykowana zdjęciom makro, zaś druga przeznaczona do pomiaru głębi ostrości. Całość uzupełnia aparat do selfie o matrycy 8 Mpix.

Na pokładzie smartfona znalazło się miejsce dla baterii o pojemności 5000 mAh. Obsługuje ona szybkie ładowanie na poziomie 18W. Wartość może nie najwyższa w dzisiejszych czasach ale ważne że jest.

Smartfon w sprzedaży na chińskim rynku powinien pojawić się już 30 lipca. Nie wiadomo natomiast czy zawędruje także do Europy. Jego cena będzie oscylowała w okolicy 308 dolarów. Do wyboru będą dostępne trzy warianty kolorystyczne.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com gsmarena.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów