Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus przez większość czasu swojego istnienia wypuszczał na rynek przede wszystkim flagowe produkty. Nie licząc epizodycznych prób. Jednak niedawno postanowił rozszerzyć swoją ofertę o mocnego sredniopółkowca jakim jest OnePlus Nord. Jak się okazało to nie wszystko. Teraz zaprezentował modele OnePlus Nord N10 5G i OnePlus Nord N100.

Ciekawe modele w rozsądnej cenie

Dwa nowe modele również należą do średniej półki jednak klasyfikowane są poniżej „zwykłego” modelu Nord. OnePlus Nord N10 5G wyposażony został w Snapdragona 690 wspartego 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej o zewnętrzną kartę pamięci.

W smartfonie zastosowano ekran o przekątnej 6,49 cala wykonany w technologii IPS i obsługujący rozdzielczość Full HD+. Co istotne, obsługuje on częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz, a to już nieczęsty widok w tego typu sprzęcie. Przynajmniej na ten moment.

W przypadku aparatu OnePlus Nord N10 5G oferuje poczwórną jednostkę główną. Podstawowy aparat posiada matrycę 64 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełniają „oczka” dedykowane zdjęciom makro i do głębi ostrości. Na froncie znajduje się pojedyncza kamerka o matrycy 16 Mpix.

W OnePlusie Nord N10 5G zastosowano klasyczny czytnik linii papilarnych ulokowany na pleckach. Zastosowano tutaj baterie o pojemności 4300 mAh z technologią szybkiego ładowania Warp Charge 30T.

A czym rożni się OnePlus Nord N100? Wizualnie jest bardzo zbliżony do poprzedniego modelu. Jednak posiada standardowe odświeżanie ekranu na poziomie 60 Hz. Przekątna wyświetlacza jest nieco większa i wynosi 6,52 cala. Smartfon zasilany też jest innym procesorem, mianowicie Snapdragonem 460 wsparty 4 GB pamięci RAM.

Inaczej wygląda konfiguracja aparatów. Mamy tutaj potrójną jednostkę główną, z czego podstawowy aparat posiada matrycę 13 Mpix. Pozostałe dwa „oczka” odpowiadają za zdjęcia portretowe i efekt głębi ostrości.

Smartfony zostały wycenione odpowiednio na 349 euro w przypadku OnePlusa Nord N10 5G oraz 199 euro w przypadku modelu Nord N10. Obydwa urządzenia można już zamawiać na oficjalnej stronie producenta.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com, phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów