Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Znamy specyfikację OnePlus Nord CE 2 Lite. Jest na co czekać?

OnePlus-Nord-CE-5G-Silver-Ray

OnePlus nie próżnuje i dynamicznie powiększa portfolio swoich smartfonów. Jak się okazuje, na horyzoncie pojawił się kolejny przedstawiciel należący raczej do średniej półki. Tym razem mowa o OnePlus Nord CE 2 lite. Wygląda na to, że powoli nawet tutaj zaczyna się robić niewielki chaos jeśli chodzi o modele i ich nazewnictwo.

  • OnePlus Nord CE 2 Lite z obsługą sieci 5G
  • Nie zabraknie najnowszego Androida i szybkiego ładowania
  • OnePlus Nord CE 2 Lite zadebiutuje już w pierwszej połowie lutego

Snapdragon na pokładzie

Co istotne, wszystko wskazuje na to, że smartfon będzie obsługiwał sieci 5G. Będzie to możliwe dzięki zastosowaniu Snapdragona 695. Wiele wskazuje na to, że będzie on współpracował z 6 lub 8 GB pamięci RAM. Będą również dostępne dwie wersje pamięciowe – 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. O możliwości rozszerzenia pamięci zewnętrzną kartą na razie nie ma mowy.

OnePlus Nord CE 2 Lite będzie prawdopodobnie wyposażony w ekran o przekątnej 6,59 cala. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Jak określono w przeciekach, będzie to wyświetlacz „płynny”, co oznacza że możemy się tutaj spodziewać wyższej częstotliwości odświeżania. Nie wiadomo natomiast w jakiej technologii będzie wykonany ekran.

Jeżeli chodzi o możliwości fotograficzne będzie tutaj raczej standardowo. Podstawowy aparat będzie posiadał matrycę 64 Mpix. Będzie on uzupełniony o dwa „oczka” o matrycy 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro oraz do pomiaru głębi ostrości. Nie zabraknie również aparatu do zdjęć selfie 16 Mpix.

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus Nord CE 2 Lite zostanie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh. Będzie ona umożliwiała szybkie ładowanie na poziomie 33 W. Smartfon zadebiutuje z Androidem 12 na pokładzie oraz nakładką OxygenOS 12.

Premiera OnePlusa Nord CE 2 Lite jest przewidziana na 11 lutego tego roku. Na razie nieznane są jego ceny. Na początku będzie dostępny na rynku azjatyckim. Potem powinien pojawić się także na innych rynkach, w tym także i u nas.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OnePlus na luty 2022

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów