Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Gdy wydawało się, że już wszystko wiadomo na temat nadchodzącego OnePlusa Nord 2 5G, okazało się że jednak firma potrafi przygotować zmiany na kilka godzin przed premierą. Te dotyczą między innymi cen. Natomiast sam smartfon zostanie zaprezentowany już dziś i prawdopodobnie od razu trafi do sprzedaży. W Europie może pojawić się na półkach sklepowych już za kilka dni.

Pierwszy OnePlus z MediaTekiem

Tuż przed premierą wyciekły kolejne warianty kolorystyczne smartfona. Może nie jest to najistotniejsza wiadomość, jednak trzeba przyznać, że dla niektórych potencjalnych nabywców wybór wariantu kolorystycznego jest istotny. Zatem do palety należy dopisać smartfony w kolorze Green Wood, Grey Sierra i Blue Haze.

Jak już wcześniej było wspomniane, na pokładzie OnePlus Nord 2 zostanie zastosowany MediaTek Dimensity 1200 AI wsparty 8 GB lub 12 GB pamięci RAM w zależności od wybranego wariantu. Jeśli chodzi o przestrzeń na plii przygotowano do wyboru 128 GB lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Prawdopodobnie smartfon nie będzie obsługiwał zewnętrznych kart pamięci.

W przypadku ekranu zobaczymy tutaj wyświetlacz o przekątnej 6,43 cala wykonany w technologii Fluid AMOLED. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ a także dostanie wsparcie do obsługi częstotliwości na poziomie 90 Hz. W lewym górnym rogu znalazło się miejsce na pojedynczą kamerkę do selfie.

W przypadku aparatu głównego możemy liczyć na potrójną jednostkę. Podstawowa kamerka wyposażona zostanie w chipset Sony IMX766 o matrycy 50 Mpix. Będzie można także skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego matrycy 8 Mpix. Całość zamknie „oczko” dedykowane zdjęciom makro o matrycy 2 Mpix. Na froncie znajdzie się kamerka o matrycy 32 Mpix.

OnePlus Nord 2 otrzyma baterię o pojemności 4500 mAh wyposażoną w obsługę szybkiego ładowania na poziomie 65W. Smartfon będzie miał również nieco zmodyfikowaną nakładkę, gdyż zaczął się etap ujednolicania software’u do razem ze smartfonami marki OPPO.

Nieco zmieniły się zapowiadane ceny OnePlus Nord 2. Podstawowa wersja 8/128 GB ma być dostępna za około 29 999 rupii co daje około 1560 złotych. Natomiast za wariant 12/256 trzeba będzie zapłacić 34 999 rupii co z kolei daje około 1825 zł. Oczywiście u nas ceny mogą być inne chociażby ze względu na podatki.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com gizmochina.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów