Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niedawno miała miejsce premiera najnowszych OnePlus-ów 9 i 9 Pro. Jednak to nie wszystkie modele jakie pojawią się w sprzedaży. Jak na razie, na rynku azjatyckim pojawił się jeszcze OnePlus 9R, który jest lokowany jako tańszy odpowiednik flagowców. Ma to być urządzenie wydajne ale przyjaźniejsze dla kieszeni potencjalnego nabywcy.

Mocny Snapdragon i kilka wersji pamięciowych

Jak to zwykle w ostatnim czasie bywa, firmy chcąc zaoszczędzić na kosztach procesora ale jednocześnie chcąc mieć wydajne urządzenie sięgają po Snapdragona 870. I dokładnie tak jest w tym wypadku. Smartfon będzie występował w wersji z 8 GB pamięci RAM oraz 12 GB pamięci RAM. Na pliki natomiast przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej lub 256 GB.

W OnePlus 9R został wyposażony w ekran o przekątnej 6,55 cala. Wykonany jest on w technologii AMOLED i obsługuje rozdzielczość Full HD+. Co istotne, posiada odświeżanie na poziomie 120 Hz. Posiada także współczynnik proporcji 20 na 9.

W przypadku aparatu głównego mamy tutaj do czynienia z poczwórną jednostką. Podstawowy aparat wyposażony jest w matrycę 48 Mpix. Oprócz tego, do dyspozycji użytkownika jest aparat ultraszerokokątny o matrycy 16 Mpix. Pozostałe dwa „oczka” dedykowane są zdjęciom makro i zdjęciom monochromatycznym i oba posiadają matrycę 5 Mpix. Całość uzupełnia aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

OnePlus 9R wyposażony jest w głośniki stereo oraz funkcję Dolby Atmos. Posiada baterie o pojemności 4500 mAh wyposażoną w szybkie ładowanie na poziomie 65W. Smartfon będzie oczywiście pracował pod kontrolą najnowszego Androida 11.

Na ten moment wiadomo że model ten będzie dostępny w Indiach od początku kwietnia. Prawdopodobnie wkrótce pojawi się także na innych rynkach azjatyckich. Natomiast nic nie wiadomo na temat jego dostępności w Europie. Miejmy jednak nadzieję, że mimo wszystko i tutaj się pojawi.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów