Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus 8 – oficjalna data premiery

Po tygodniach przecieków, wiadomo już kiedy zobaczymy najnowszą serię smartfonów od „zabójcy flagowców”. Firma OnePlus oficjalnie zaanonsowała premierę swoich smartfonów na 14 kwietnia. Z racji obecnej sytuacji odbędzie się ona za pośrednictwem transmisji online na oficjalnej stronie na YouTube.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

A co wiemy o nadchodzących OnePlus-ach 8? Na premierze powinny zostać pokazane modele OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro. Niektóre źródła wspominają, że może też znaleźć się miejsce dla modelu „lite”, jednak nie wszyscy są co do tego zgodni. Dopiero parę miesięcy później ma się pojawić OnePlus 8 Z. Wszystkie smartfony będą obsługiwały sieci 5G.

Pomimo, że OnePlus jeszcze nie ujawnił specyfikacji, możemy z pewnik przyjąć, że w modelu 8 i 8 Pro sercem urządzenia będzie Snapdragon 865. Plotki wspominają, że obydwie wersje smartfona powinny być dostępne w maksymalnej wersji z kością pamięci RAM do 12 GB, przy czym wersja Pro będzie miała szybszy i nowszy standard LPDDR5. W przypadku przestrzeni dyskowej w najmocniejszych wersjach powinno znaleźć się 256 GB pamięci.

Różnice w obu modelach będą widoczne w przypadku ekranu. OnePlus 8 prawdopodobnie będzie miał ekran o przekątnej 6,55 cala wykonany w technologii AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Co istotne, będzie miał odświeżanie na poziomie 90 Hz. I tutaj dochodzimy do zasadniczych różnić z wersją Pro. Będzie miał on większy ekran o przekątnej 6,78 cala także wykonany w technologii AMOLED ale z rozdzielczością QHD+ i odświeżaniem na poziomie 120 Hz.

W przypadku aparatu głównego OnePlus 8 prawdopodobnie będzie wyposażony w jednostkę główną z matrycą 48 Mpix. Pozostałe obiektywy dostaną matryce 16 Mpix i 2 Mpix. W przypadku wersji Pro konfiguracja ta będzie wyglądała nieco inaczej i znajdzie się tutaj miejsce na matryce 48 Mpix, 8 Mpix i 5 Mpix. Nie są to jednak potwierdzone informacje i trzeba brać na nie pewną poprawkę.

Pozostałe różnice w specyfikacji OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro to bateria.. W przypadku tego pierwszego będzie to prawdopodobnie ogniwo o pojemności 4300 mAh z szybkim ładowaniem na poziomie 30W. W przypadku wersji Pro ogniwo będzie miało pojemność 4510 mAh, będzie obsługiwało szybkie ładowanie 30W ale także bezprzewodowe ładowanie na tym samym poziomie i ładowanie zwrotne 3W.

Wszystkiego, łącznie z cenami, powinniśmy się dowiedzieć już 14 kwietnia. Wiele też wskazuje, ze smartfony będą dostępne w sprzedaży w chinach już dwa dni po premierze czyli 16 kwietnia.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów