Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pomimo, że od debiutu OnePlusa 7 minęło raptem kilka miesięcy, zaczynają się już pojawiać informacje o jego następcy. Kolejny model prawdopodobnie będzie oznaczony jako OnePlus 7T, a w sieci pojawiły się jego pierwsze rendery.

OnePlus 7T we wrześniu?

To, co rzuca się w oczy, to przeprojektowany tył urządzenia z modną ostatnio okrągłą wyspą, w której znajdują się aparaty oraz dioda doświetlająca LED. Na renderach widać potrójny aparat główny ustawiony w poziomie. Nie wiadomo jeszcze nic o parametrach, ale możemy się domyślać, że oprócz głównej jednostki dostaniemy obiektyw ultraszerokokątny. Tył OnePlusa 7T będzie oczywiście wykonany ze szkła.

Z przodu smartfon jest podobny do poprzednika, który jest już dostępny w Polsce. Zasadniczą różnicą w stosunku do poprzednika będzie prawdopodobnie nieznacznie powiększony ekran. Mówi się, że będzie posiadał przekątną 6,5 cala. Wykonany będzie oczywiście w technologii AMOLED i prawie na pewno również tutaj zobaczymy czytnik linii papilarnych zatopiony w wyświetlaczu. Ramka OnePlus 7T pozostanie identyczna jak w poprzedniku.

W przypadku specyfikacji OnePlusa 7T nie powinno być wielkiego zaskoczenia. Sercem smartfona prawdopodobnie będzie Snapdragon 855 Plus wsparty 8 GB pamięci RAM. Przewiduje się, że zmodyfikowany model może pojawić się w sprzedaży już pod koniec września. Ceny nie są na razie znane.

Źródło: gsmarena.com, phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów