Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Technologia 5G to przyszłość w telekomunikacji. Dlatego coraz więcej firm i producentów zapowiada dostosowanie swojej infrastruktury i urządzeń do tego typu technologii.

Do tego grona dołączyła najprawdopodobniej firma OnePlus. W sieci pojawiło się zdjęcie nowego modelu telefonu przygotowywanego przez azjatycką firmę. Urządzenie jest w fazie mocno prototypowej i dość znacząco odbiega wyglądem od aktualnego modelu 6T.

Charakterystyczną zmianą, widoczną na zdjęciach jest duży okrągły moduł aparatu, który zajmuje znaczącą część tylnej obudowy urządzenia. Cała konstrukcja jest utrzymana w konwencji „bezramkowej” jednak ciężko wywnioskować więcej szczegółów. Będzie to najprawdopodobniej pierwszy smartfon tej firmy, który będzie obsługiwał technologię 5G.

Sama firma OnePlus nie komentuje całej sprawy, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na dalszy rozwój wypadków.

Źródło: androidpolice.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów