Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Procesor OnePlus 10T 5G może być szybszy niż dotychczas sądzono

avatar
OnePlus 10T

Poznaliśmy procesor OnePlus 10T 5G, jaki ma go napędzać. Całkiem możliwe, że producent wyposaży swojego nowego smartfona w mocniejszy układ CPU.

  • OnePlus 10T może mieć Snapdragona 8+ Gen1
  • Snapdragon 8+ Gen 1 jest taktowany zegarem 3,20 GHz
  • smartfon zadebiutuje prawdopodobnie w III kwartale

OnePlus 10T z 8+ Gen 1

Początkiem roku zadebiutował OnePlus 10 Pro bez modelu podstawowego i Ultra. Ten drugi miał pojawić się w połowie roku, ale być może jego premiera nigdy nie będzie miała miejsce. Do 10 Pro ma dołączyć OnePlus 10T 5G, całkiem możliwe, że z szybszym procesorem.

OnePlusa 10 Pro napędza Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, natomiast nowszy model ma mieć Snapdragona 8+ Gen 1. Jest on szybszy – zegar taktowany jest maksymalnie do 3,20 GHz wobec 3,00 GHz u poprzednika. Nowy procesor ma zadebiutować w III kwartale (lipiec-wrzesień), więc OnePlus 10T 5G może ukazać się na rynku najwcześniej właśnie w tym czasie. Być może będzie jednym z pierwszych smartfonów napędzanych przez najnowszy procesor mobilny Qualcomma.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OnePlus na czerwiec 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: