Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ogromny sukces T-Mobile. Skutecznie wygrywają z chorobą

Sea Hero Quest

Gra Sea Hero Quest zaangażowała już ponad 1 milion osób. Projekt walki z demencją wspierany jest przez sieć T-Mobile.

Sea Hero Quest to niezwykle interesująca i wciągająca gra mobilna, przeznaczona na wszystkie urządzenia z systemem Android oraz iOS od Apple. Założeniem projektu, wspieranego przez popularną sieć T-Mobile, jest pomoc w walce z demencją. W jaki sposób? Projektanci Sea Hero Quest wpadli na pomysł wykorzystania szybkości naszych smartfonów i umieścili specjalny kod, który generuje dane niezbędne przy badaniach nad demencją. Przetworzone informacje, uzupełnione o efekty rozgrywki, trafiają następnie do kliniki zajmującej się walką z tą ciężką chorobą. „Jednym z pierwszych efektów choroby jest utrata świadomości przestrzennej. Chorzy, tracą zdolność do poruszania się nawet po miejscach doskonale znanych. Dlatego stworzenie gry, w której głównym mechanizmem jest nawigacja, czyli czynnik powszechnie uznawany za najważniejszy w walce z demencją, to kluczowy krok zmierzający do rozwoju nowych testów diagnostycznych dla chorób, które powodują otępienie” – napisali przedstawiciele sieci T-Mobile w specjalnym oświadczeniu. „Już teraz gracze na całym świecie wspólnie zebrali dane, które stanowią równowartość 1500 lat badań w laboratorium, a gra weszła czołówki aplikacji, zarówno w App Store, jak i Google Play, w ponad 50 krajach” – chwali się T-Mobile.

Sea Hero Quest dostępne jest na całym świecie, za pomocą sklepów App Store i Google Play. Wszystkie informacje na temat projektu znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

W naszym serwisie znajdziecie opinie o T-Mobile, które pozwolą Wam na wybór odpowiedniego dla siebie abonamentu, bądź oferty na kartę i MIX.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów