Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta sieci Play wzbogaciła się o Motorolę Moto G6 Play. Nowość producenta z II kwartału bieżącego roku dostępna jest w ofercie zarówno indywidualnej, jak i biznesowej.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Moto G6 Play za 1 zł

Telefon zadebiutował w czwartek, kiedy Play obniżył ceny 11 smartfonów. Motorola Moto G6 Play w wersji Dual SIM charakteryzuje się potężną baterią o pojemności aż 4000 mAh. Jeżeli zależy ci przede wszystkim na długim czasie pracy urządzenia, to warto zastanowić się nad tym modelem. Tym bardziej, że Motorola obsługuje funkcję szybkiego ładowania.

Przykładowy abonament indywidualny:

Ile zapłacimy za Motorolę Moto G6 Play w skali całego dwuletniego kontraktu? Oto przykładowe plany taryfowe abonamentu indywidualnego:

  • SNS60 - 429 zł na start, 60 zł miesięcznie, 1869 zł przez 2 lata
  • SN S70 - 199 zł na start, 70 zł miesięcznie, 1879 zł przez 2 lata
  • SNS80 - 1 zł na start, 80 zł miesięcznie, 1921 zł przez 2 lata

Moto G6 Play jest słabszym modelem od „zwykłej” Motoroli Moto G6. Na pokładzie znajdziemy m.in. ośmiordzeniowego Snapdragona 430 1,40 GHz, wyświetlacz IPS TFT o przekątnej 5,7″ i rozdzielczości 720 na 1440 pikseli. Smartfon pracuje na Androidzie 8.0 Oreo. Zdjęcia wykonywane są aparatem 13 Mpix z przysłoną f/2.0.

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów