Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość w Play – Motorola Moto G6 Play Dual SIM

Nowość w Play – Motorola Moto G6 Play Dual SIM

Oferta sieci Play wzbogaciła się o Motorolę Moto G6 Play. Nowość producenta z II kwartału bieżącego roku dostępna jest w ofercie zarówno indywidualnej, jak i biznesowej.

Porównaj oferty GSM

Moto G6 Play za 1 zł

Telefon zadebiutował w czwartek, kiedy Play obniżył ceny 11 smartfonów. Motorola Moto G6 Play w wersji Dual SIM charakteryzuje się potężną baterią o pojemności aż 4000 mAh. Jeżeli zależy ci przede wszystkim na długim czasie pracy urządzenia, to warto zastanowić się nad tym modelem. Tym bardziej, że Motorola obsługuje funkcję szybkiego ładowania.

Przykładowy abonament indywidualny:

Ile zapłacimy za Motorolę Moto G6 Play w skali całego dwuletniego kontraktu? Oto przykładowe plany taryfowe abonamentu indywidualnego:

  • SNS60 – 429 zł na start, 60 zł miesięcznie, 1869 zł przez 2 lata
  • SN S70 – 199 zł na start, 70 zł miesięcznie, 1879 zł przez 2 lata
  • SNS80 – 1 zł na start, 80 zł miesięcznie, 1921 zł przez 2 lata

Moto G6 Play jest słabszym modelem od „zwykłej” Motoroli Moto G6. Na pokładzie znajdziemy m.in. ośmiordzeniowego Snapdragona 430 1,40 GHz, wyświetlacz IPS TFT o przekątnej 5,7″ i rozdzielczości 720 na 1440 pikseli. Smartfon pracuje na Androidzie 8.0 Oreo. Zdjęcia wykonywane są aparatem 13 Mpix z przysłoną f/2.0.

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (5 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów