Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowa aplikacja Ubera prezentuje się fenomenalnie

Firma Uber zaprezentowała nową aplikację, umożliwiającą zamawianie i opłacanie kursów. Ostatnie większe zmiany miały miejsce w 2012 roku. Do tej pory program posiadał niezbyt intuicyjne menu oraz wyraźnie zwalniał, przez co jego obsługa mogła powodować frustrację. Co się zmieniło?

Uber to jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku. Konkurencyjne ceny oraz możliwość zamówienia kierowcy przez aplikację zostały docenione przez miliony klientów na całym świecie. Niestety dotychczasowy program na smartfona zbierał dość fatalne oceny. Toporny wygląd, częste problemy z dokonywaniem płatności oraz zauważalna ociężałość w działaniu mogły odepchnąć wielu potencjalnych użytkowników. Najnowsza aktualizacja wprowadza cały szereg zmian.

Na pierwszym miejscu należy wymienić o wiele lepiej zaprojektowany interfejs, przez co poruszanie się po aplikacji jest bardziej intuicyjne i po prostu szybsze. Program wyposażono w wiele inteligentnych rozwiązań m.in. narzędzie uczące się dotychczasowych tras, jakie pokonaliśmy przy pomocy samochodów Ubera. Ponadto w przyszłości zsynchronizujemy nasz kalendarz, co pozwoli dobrać firmie odpowiednią trasę do naszych spotkań.


uer-sklep-play

Uber/fot. Sklep Google Play

Pobierz Uber na Androida ze Sklepu Google Play


Warto również wspomnieć o możliwości wybrania interesującego nas pojazdu oraz oczekiwanej stawki za przejazd. Dystrybucja apki w Stanach Zjednoczonych została już rozpoczęta, lecz zanim trafi m.in. do Polski może minąć jeszcze parę tygodni.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów