Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia w dalszym ciągu pracuje nad swoim flagowym modelem smartfona. Mimo że do jego premiery pozostało jeszcze sporo czasu, powoli pojawiają się kolejne informacje na temat jego specyfikacji. Nokia 9.3 PureView w dalszym ciągu będzie stawiała na aparat.

Poprzedni flagowiec legendarnej marki nie odniósł spodziewanego sukcesu, pomimo ciekawego podejścia do kwestii głównego aparatu. Jednak właśnie to okazało się problemem. W przypadku Nokii 9.3 PureView również spodziewany jest system pięciu kamer. Ma być on jednak poprawiony. Tym razem obiektywy będę zróżnicowane i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy tutaj między innymi aparat główny o matrycy 64 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu oraz aż 108 Mpix aparat ultraszerokokątny. Oprócz tego być może zastosowany zostanie teleobiektyw oraz „oczka” do fotografii makro i pomiaru głębi ostrości. Oznacza to, że byłby to prawdopodobnie jeden z ciekawszych fotograficznych smartfonów.

Niewiele wiadomo na temat pozostałej specyfikacji jednak należy spodziewać się flagowego Snapdragona 865 oraz obsługi sieci 5G. W przypadku pamięci RAM należy oczekiwać, że będzie to co najmniej 8 GB. Jeżeli chodzi o przestrzeń dyskowej można również założyć przynajmniej 128 GB pamięci.

Ekran Noki 9.3 PureView powinien posiadać przekątną 6,3 cala o rozdzielczości Full HD+ i prawdopodobnie będzie wykonany w technologii P-OLED. Oprócz tego możemy spodziewać się wbudowanego w wyświetlacz czytnika linii papilarnych, szybkiego ładowania oraz ładowania bezprzewodowego.

W przypadku daty premiery Nokii 9.3 PureView spodziewana jest ona na przełomie sierpnia i września tego roku. Trzeba jednak mieć na uwadze, że może się przesunąć ze względu na obecną sytuację. Na ten moment również nieznane są ceny smartfona ani wygląd. Powinien on jednak nieco nawiązywać do poprzedniej generacji.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

 

Źródło: phonearena.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów