Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 7.2 już niebawem zadebiutuje na targach IFA 2019 w Berlinie. Wydarzenie to odbędzie się w następnym miesiącu. Jednak już teraz wybrane osoby miały okazje przyjrzeć się smartfonowi i dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak wygląda tył urządzenia.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nokia z 3 aparatami

Najnowsze zdjęcie potwierdza wcześniejsze rendery Nokii 7.2. Będzie ona miała trzy aparaty główne umieszczone w okrągłej wyspie. Nawiązuje w ten sposób do legendarnej serii Lumia. Dodatkowo w tym samym okręgu znajduje się dioda LED. Zdjęcie pokazuje również tradycyjny czytnik linii papilarnych umieszczony pod aparatami. Niewiele wiadomo natomiast na temat ich specyfikacji. Przewiduje się, że główny obiektyw będzie wyposażony w matryce 48 Mpix. Oprócz tego powinniśmy dostać obiektyw ultraszerokokątny i „oczko” do pomiaru głębi ostrości.

Przykładowa oferta z Nokią 7.1:

Prawdopodobnie sercem Nokii 7.2 będzie Snapdragon 660 wsparty 6 GB pamięci RAM. Na pliki powinniśmy dostać maksymalnie 128 GB przestrzeni dyskowej. Producent prawdopodobnie zdecyduje się na ekran o przekątnej 6,3 cala o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR10. Na pokładzie praktycznie pewne jest, że smartfon będzie posiadał Androida 9 i zapewnioną aktualizację do minimum dwóch kolejnych generacji.

Nokia 7.2 premiera

Nokia 7.2 zadebiutuje najprawdopodobniej 5 września. Nie znamy na ten moment ceny urządzenia. Jednak można przypuszczać, że producent nie przesadzi specjalnie z jej wysokością.

Źródło: gizmochina.com, fonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów